Flota

CIĄGNIKI SIODŁOWE + NACZEPY

Jest to najpopularniejsza opcja w naszym taborze. Ciągniki siodłowe przystosowane są do ciągnięcia naczep, które umożliwiają transport dużych ilościowo i wagowo towarów. Do wyboru Klientów udostępniamy przede wszystkim naczepy uniwersalne (kryte plandeką), ale posiadamy również izotermy, chłodnie, wywrotki oraz odkryte naczepy przystosowane do transportu towarów ponadgabarytowych.

Naczepa Uniwersalna Ładowność: do ok. 26000kg
Pojemność przestrzeni ładunkowej: do ok. 100 m3
Przykładowe wymiary przestrzeni ładunkowej (D x SZ x W):
Standard 13,6 × 2,45 × 2,6m
Mega 13,6 × 2,45 × 3,0m

Samochody dostawcze

Samochody dostawcze, nazywane busami, ze względu na ich dopuszczalną masę całkowitą (do 3,5t) i związanymi z tym udogodnieniami w wielu kwestiach transportu jest to zdecydowanie najszybsza opcja transportu. Transport mniejszego ładunku będzie tańszy jeżeli przewieziemy go wraz z innymi na dużej naczepie, ale jeżeli Klientowi zależy na tym, żeby jego towar nie był wieziony z innymi i dostawa była ekspresowa, zachęcamy do skorzystania z tej opcji.

Ładowność: do ok. 1700kg
Pojemność przestrzeni ładunkowej: do ok. 17m3
Przykładowe wymiary przestrzeni ładunkowej (D x SZ x W): 4,2 × 2 × 2m

Samochody ciężarowe

Samochody takie, nazywane potocznie solówkami, posiadamy w większości w wersji oplandekowanej, czyli przystosowanej do przewozu ładunków odpornych na czynniki zewnętrzne, takie jak temperatura. Posiadamy również takie auta w twardej zabudowie, wyposażone w agregat chłodniczy. Dysponujemy także samochodami ciężarowymi wyposażonymi w HDS (hydrauliczny dźwig samochodowy).

Ładowność: do ok. 12000kg
Pojemność przestrzeni ładunkowej: do ok. 50 m3
Przykładowe wymiary naczep (D x SZ x W): 8 × 2,45 × 2,7m

Samochody ciężarowe + przyczepy

Taki zespół pojazdów, nazywany zestawem, lub tandemem, służy przede przede wszystkim do transportów przestrzennych o niedużej wadze. W większości samochody te mają ładowność 6, 12 i 15 ton, ale dysponujemy również takimi samochodami o tonażu 24 tonowym oraz w wersjach chłodniczych.

Ładowność: do ok. 24000kg
Pojemność przestrzeni ładunkowej: do ok. 120 m3
Przykładowe wymiary przestrzeni ładunkowej (D x SZ x W): 7,65 × 2,45 × 2,8m 7,65 × 2,45 × 3,0m

Naczepy niskopodwoziowe

Platformy i naczepy niskopodwoziowe, znane również jako Tieflader czy low-loader, wykorzystuje się najczęściej przy transporcie ponadgabarytowym. Wyposażone są w płaski pokład ładunkowy – usytuowany na niskiej wysokości – rampy najazdowe czy systemy modułowe pozwalające na dopasowanie naczepy do transportowanego ładunku. Są to zaawansowane technicznie pojazdy o olbrzymiej ładowności, nawet do kilkuset ton.

Ładowność: od ok. 24000kg do 25000kg
Pojemność przestrzeni ładunkowej: nie dotyczy
Przykładowe wymiary naczep (D x SZ x W): 11,60 × 3,20 × 0,43m

Naczepy, cysterny, silosy

W połączeniu z ciągnikami siodłowymi tworzą zespoły pojazdów przeznaczonych do transportu substancji ciekłych (płynnych), gazów oraz ciał stałych (zgodnie z międzynarodową konwencją ADR). 

Podział cystern: cysterna silos, cysterna 1-komorowa, cysterna 3-komorowa, cysterna jumbo. Są to wielozadaniowe naczepy przeznaczone do transportu specjalistycznego.

Ładowność: do ok. 29000kg
Pojemność przestrzeni ładunkowej: ok. 29000 do 34000 dm3
Przykładowe wymiary naczep (D x SZ x W): 11,35 × 2,55 × 3,63m

Dlaczego my?

Pewność

Przyjmując zlecenie, zawsze doprowadzamy transakcję do końca i realizujemy    kontrakt, bez względu na koszty lub straty.

Jakość

Zapewniamy najlepszą jakość obsługi z perspektywy klienta, w każdym aspekcie naszej działalności – od spedytora po księgowość.

Uczciwość

Nasz klient ma pewność, że wpółpraca będzie przebiegała uczcuwie i przejrzyście. Kierujemy się zasadami fair play.

Bezpieczeństwo

Jako nasz klient możesz być pewny, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby wypełnić nasze zobowiązanie, i pomożemy w sytuacji, gdy wystąpią niespodziewane problemy.

Pomoc

Zawsze pomagamy naszym Klientom, nie zostawiając ich samym sobie, nawet jeżeli z prawnego punktu widzenia  nie jesteśmy zobligowani do pomocy, jesteśmy dostępni i dyspozycyjni.

Ceny

Dzięki wysokiej jakości naszej pracy i procesów w firmie jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom atrakcyjną cenę, konkurencyjną względem oferty innych firm spedycyjnych.